Fotodokumentace ze seskoku

500,00

Fotografie ze seskoku vám umožní uchovat si váš seskok v paměti po zbytek života a podělit se o něj i s příbuznými, přáteli i dalšími lidmi.

Fotokolekce začne na zemi, při vaší pozemní přípravě, bude pokračovat v letadle během stoupání do výšky. Nejdůležitější částí bude pochopitelně volný pád. Jen ve volném pádu vám dokážeme pořídit 50-100 fotografií, ze kterých si jistě dokážete vybrat.

Zachytíme také let na padáku a pochopitelně i bezpečné přistání. Celou fotodokumentaci pak dostanete okamžitě po seskoku na sd kartě.

Katalogové číslo: Fotodokumentace ze seskoku Kategorie:

Popis

Také si myslíte, že si tandemový seskok dokážete zapamatovat? Omyl! Většina pasažérů si ho užije, ale pamatuje si z něj málo. Dojmy jsou příliš silné a odehrávají se rychle. Nejlepší řešení je požádat nás o pořízení fotografií ze seskoku.

Fotky se vám budou líbit
Fotografie ze seskoku opravdu oceníte

Obdržíte ca. 500-600 fotografií, které mapují celý průběh seskoku. Předáme vám je na sd kartě, která bude obsahovat obrázky z pozemní přípravy, letu letadle a především z volného pádu, stejně jako z letu na padáku a také z přistání.

Podle zkušenosti mnoha našich zákazníků jsou fotografie stejně důležité jako seskok sám. Můžete se díky nim o svůj zážitek podělit s příbuznými i přáteli nebo si je nechat i vytisknout a připomenout si tak svůj seskok i po létech.