skákání s padákem

Klatovské skákání

Zajímá vás parašutismus? Chcete si vyzkoušet volný pád? V Klatovech používáme nejlepší letadla v Evropě- SC7 Skyvan a ta nám umožňují seskoky až z výšky 6 kilometrů. Výškové tandemy nabízíme jako jedni z mála v Evropě. Používáme kyslíkové vybavení a to nám umožňuje prodloužit volný pád až na 90 s.

tandemovy-seskok-84

Profesionální zázemí a perfektní zákaznický servis vybudovaný především pro německou klientelu je nyní k dispozici i českým zájemcům o parašutismus. V českých zemích má skákání s padákem bohatou tradici. První seskoky na našem území se odehrály ještě za Rakouska- Uherska a po druhé světové válce patřili naši parašutisté vždy ke světové špičce. Ke špičce patří i členové našeho týmu, kteří vám nabízejí tandemové seskoky jak v Klatovech tak na několika místech v Rakousku a SRN. Skákání padákem je prostě třeba zažít a my vám takovou možnost nabízíme. Kontaktujte nás, jistě budete spokojeni.

Cena skákání s padákem

Tandemové skákání zažívá v posledních letech v České Republice prudký vzestup. Tento adrenalinový zážitek si u nás už vyzkoušely desítky tisíc zájemců z celého světa. Jednou z velkých předností, která je láká je také příznivá cena v naší zemi. Obzvláště německá a rakouská klientela oceňuje kromě profesionálního přístupu k zákazníkům i dvoutřetinové náklady ve srovnání s cenou tandemového seskoku v Německu nebo Rakousku.

V Klatovech nabízíme tandemové seskoky zájemcům z mnoha zemí, pro českou klientelu však máme zvýhodněné ceny. Tandemový seskok ze 4300 m nabízíme za 3600,- Kč. Jako jedni z mála máme v nabídce i výškové tandemy ze 6000 m, při kterých dosahujeme pádové rychlosti až 300 km/h a délky volného pádu 90 s. Ty stojí 5950,- Kč. Samozřejmostí v naší nabídce je i pořizování videa nebo fotek ze seskoku.

Při pořízení videozáznamu dostanete minimálně pětiminutový sestřih na vámi zvoleném mediu. Zatímco německým a rakouským zákazníkům nejvíc vyhovuje upload videa na datové úložiště, čeští zákazníci mají stále nejraději DVD. Fotografie dostanete přímo na letišti na SD kartě. Pokud máte další dotazy na ceny tandemových seskoků v Klatovech, kontaktujte nás emailem, telefonem nebo prostřednictvím našich stránek.

Dárkové skákání

Sháníte pro své blízké adrenalinový dárek? Jen těžko si lze představit něco lepšího než tandemový seskok. Naše služby již ocenily stovky spokojených zákazníků z mnoha zemí. Najdete nás převážně v Klatovech, ale i v Německu a Rakousku. Jsme mezinárodní firma zaměřená na parašutismus. Díky britským letounům SKYVAN nabízíme i seskoky ze 6000 m.[nbsp]

Chtěli byste své blízké překvapit originálním dárkem? Napište si o náš dárkový poukaz. Pak už stačí jen sjednat si konkrétní termín a zažít svobodu volného pádu. Pokud se vám to zdá pořád málo, můžete všechno ještě umocnit dárkem seskoku ze 6000 m, při kterém skáčeme z hranic stratosféry s použitím kyslíkové výstroje. Jsme jedni z mála v Evropě, kdo má něco podobného ve své nabídce. Samozřejmě vám můžeme nabídnout i pořízení video nebo foto záznamu ze seskoku. Díky němu si můžete připomenout volný pád kdykoliv se vám zachce.

Máte ještě stále pochybnosti jaky je nejlepší dárek? Přece adrenalin!