Dárkový zážitek skákání s padákem

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim seskok na Šumavě, v Německu nebo Rakousku. Nabízíme skoky nad nejkrásnějšími lokalitami střední Evropy. Skáčeme z kvalitních britských letadel SC-7 Skyvan, díky kterým probíhá seskok vždy minimálně z 4300 m, v případě zájmu ale také ze 6000 m.

 

Tandem nad Klatovským letištěm
Další tandemový seskok nad klatovským letištěm

Rádi vám vytiskneme dárkový poukaz, abyste mohli seskok darovat k Vánocům, narozeninám nebo prostě jen tak.

Chtěli bychom také upozornit, že naše poukazy mají neomezenou platnost. Při jejich objednávání můžete rovnou přiobjednat také video nebo foto. Další možností je darovat pouze seskok, neboť video lze doobjednat přímo na letišti před seskokem.

A jak vše probíhá na letišti? Po příjezdu a vyplnění evidenčního formuláře následuje krátké školení a teoretická příprava. Pasažéři dostanou kombinézy, brýle a ochranou kuklu. V případě chladných dní nebo seskoku ze 6000 m výstroj doplníme také o rukavice. Pak již následuje nástup do letounu a stoupání, které trvá 15-20 minut. Po výskoku z letounu padáme ca. 50 s volným pádem, rychlostí až 220 km/h. Po otevření padáku následuje pěti až šestiminutový sestup na otevřeném padáku a přistání.

Rádi zodpovíme veškeré případné dotazy prostřednictvím emailu nebo telefonu. Těšíme se na vás.