Dárková poukázka seskok s padákem

Dárková poukázka na tandem v Klatovech

Zase se blíží Vánoce nebo narozeniny vašich blízkých a vy si lámete hlavu co jim koupit. Už mají úplně všechno a vy byste jim raději koupili nějaký zážitek na který jen tak nezapomenou. Tuhle situaci všichni dobře známe, tady je ale každá rada drahá. Myslíme si, že vám právě my můžeme pomoct. Jsme totiž mezinárodní firma, která se zabývá adrenalinovými sporty, konkrétně parašutismem.

Tandemové skákání je hlavně zábava
Seskok je především zábava

Pokud sháníte adrenalinový dárek pro své blízké, obraťte se na nás. Skáčeme tandemy v Klatovech, Německu a Rakousku. Spolehněte se na naše profesionální služby, špičkovou techniku a dlouholeté zkušenosti. Nabízíme tandemové seskoky ze 4300 metrů, pro opravdu náročné zákazníky poskytujeme i tandemové seskoky ze 6000 m. Samozřejmostí v naší nabídce je také pořízení video nebo foto dokumentace ze seskoku. Ta vám kdykoliv připomene co vše jste s námi ve vzduchu zažili. Naše sezóna začíná obvykle v březnu a v ČR končíme s koncem srpna.

Dárkový poukaz vám vytiskneme a vyplníme během jednoho dne. Na rozdíl od praxe v ČR nemají naše poukazy časově omezenou platnost.

Dárková poukázka na seskok s padákem v Klatovech

Pokud byste rádi svým příbuzným nebo přátelům darovali nevšední adrenalinový dárek, napište si o náš DÁRKOVÝ POUKAZ NA TANDEM. Jsme mezinárodní tým instruktorů, který nabízí již léta své služby v oblasti parašutismu klientům z mnoha zemí, především však ze SRN, Česka a Rakouska.[nbsp]
Na klatovském letišti používáme britské letouny typu Skyvan, které nám umožňují skákat z větších výšek než je jinak v ČR obvyklé. Skáčeme vždy minimálně ze 4300 m, ale nabízíme také výškové seskoky ze 6000 m. Při takovém seskoku dosahuje rychlost volného pádu až 300km/h a nutností je dýchání čistého kyslíku.
Zajímá vás jak vše probíhá? Prostě si napíšete o naši dárkovou poukázku na seskok. Po jejím obdržení poštou, mailem nebo osobně, ji stačí jen věnovat přátelům nebo příbuzným, kteří si s námi dohodnou konkrétní termín seskoku. Poté již stačí jen sebrat odvahu a přijet na klatovské letiště. Po krátké instruktáži nastoupíme do letadla, které nás vynese do 4300 nebo 6000 m. A pak si už můžeme jen užívat volný pád.
Těšíme se na vás.